LEIF PALMQUIST. „Morgengrøn gennemsigtighed (3)“.

4148304. LEIF PALMQUIST. „Morgengrøn gennemsigtighed (3)“.

Akvarel og blyant på papir, 56 x 76 cm karmmål 59,5 x 80 cm. Signeret Leif Palmquist a tergo og dateret 2006.

HERKOMST:
Charlotte Lund Galleri.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

HERKOMST:
Charlotte Lund Galleri.

Antal besøg: 363