NILS KÖLARE. „Den Røde Plads“.

4148124. NILS KÖLARE. „Den Røde Plads“.

Blandede medier på panel, dimensioner inkl. ramme 60,5 x 60,5 cm. Signeret N. Keeler og dateret -06

HERKOMST:
Gunnar Olsson Galleri.

God kondition.

Kunstner/designer

Nils Kölare (1930–2007)

Få foretaget en gratis vurdering!

HERKOMST:
Gunnar Olsson Galleri.

God kondition.

Kunstner/designer

Nils Kölare (1930–2007)

Antal besøg: 344