NILS KÖLARE. „Gedde“.

NILS KÖLARE. „Gedde“.
4148072. NILS KÖLARE. „Gedde“.

Blandet teknik på panel, mål inkl ramme 40 x 100 cm. Signeret N.Keeler og dateret 05.

HERKOMST.
Gunnar Olsson Galleri.

God kondition.

Kunstner/designer

Nils Kölare (1930–2007)

Tema

Eclectic & Decorative

Få foretaget en gratis vurdering!

HERKOMST.
Gunnar Olsson Galleri.

God kondition.

Kunstner/designer

Nils Kölare (1930–2007)

Tema

Eclectic & Decorative

Antal besøg: 589