ELISABETH DEILHAUG. Model, olie på lærred, signeret ED.

414751. ELISABETH DEILHAUG. Model, olie på lærred, signeret ED.

78x44 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

78x44 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.939