JOAN JOSEP THARRATS. Unavngivet.

4147237. JOAN JOSEP THARRATS. Unavngivet.

Litografi
Signeret, dedikeret og nummereret LVI/LXX
80,5x58,6 cm.

Oxidation på papiret og små knæk i hjørnerne.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi
80,5x58,6 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 165