EMMA EKWALL (1838-1925). Spinner.

4146583. EMMA EKWALL (1838-1925). Spinner.

Olie på lærred, 37 x 30 cm. Rammemål 45 x 40 cm. Signeret Emma Ekvall a tergo.

Crackelier. Overflade snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Crackelier. Overflade snavs.

Antal besøg: 301