BARSKAB/HJØRNESKAB, elm, tidlig 1900 tallets Funkis.

414649. BARSKAB/HJØRNESKAB, elm, tidlig 1900 tallets Funkis.

Længde 95 cm Bredde 65 cm Højde 150 cm.

Mærker, ridser, Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærker, ridser, Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.241