ALPHONSE MUCHA. Efter. Plakat, „Medee“, offsettryk, signeret på tryk.

4146319. ALPHONSE MUCHA. Efter. Plakat, „Medee“, offsettryk, signeret på tryk.

Plakat efter original litografi af Alphonse Mucha fra 1898.
140x50 cm.

Brugstilstand, mindre kantskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

140x50 cm.

Antal besøg: 221