BENGT LUNDIN. Olie på lærred, stilleben, signeret.

414495. BENGT LUNDIN. Olie på lærred, stilleben, signeret.

50,5 x 75 cm.

Lidt løst stof og 3 aftryk ovenpå den sorte.

Få foretaget en gratis vurdering!

50,5 x 75 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 948