JOSÉ MANUEL BROTO. Unavngivet.

4144770. JOSÉ MANUEL BROTO. Unavngivet.

Litografi
Signeret og nummereret 24/99. En del af bogen „Setze artistes amb el mil.Lenari de Catalunya“, 1989
76x56 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi
76x56 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
M02
Antal besøg: 179