BIRKNER, ROLF. Centreret over flere sole, olie- og papircollage på lærred.

414465. BIRKNER, ROLF. Centreret over flere sole, olie- og papircollage på lærred.

Birkner, Rolf (1944) "Centre over flere sole", olie- og papircollage på lærred, signeret og dateret nederst til højre (19)67, mål: 119x85 cm.

indrammet Lidt slid på dele af lærredet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Auktionshaus von Brühl
Antal besøg: 1.639