LOUISE EBBMAR. Skål, keramik, keramik, dateret 07.

4143807. LOUISE EBBMAR. Skål, keramik, keramik, dateret 07.

Højde 13,5 cm
Diameter 26,5 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 13,5 cm
Diameter 26,5 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 218