ERNEST GEORGE W SOUSTER. akvarel, landskab, sign.

414373. ERNEST GEORGE W SOUSTER. akvarel, landskab, sign.

24 x 34 cm.

oramad.

Få foretaget en gratis vurdering!

24 x 34 cm.

oramad.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 1.065