JOSEP FERRÉ REVASCALL. Rosas.

JOSEP FERRÉ REVASCALL. Rosas.
4143443. JOSEP FERRÉ REVASCALL. Rosas.

Olie på lærred
Signeret
59,5x72,5 cm.

Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
Signeret
59,5x72,5 cm.

Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 713