JOSEP FERRÉ REVASCALL. „Stilleben“.

4143437. JOSEP FERRÉ REVASCALL. „Stilleben“.

Olie på lærred
På bagsiden, signeret, med titlen og placeret i Reus
81 x 66 cm.

Mærke på forgyldt træ. Rigelig snavs på bagsiden.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
81 x 66 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 394