TOMTAR, 2 stk, polykrom glaseret terracotta, inklusive Balzer Bock GDR.

414283. TOMTAR, 2 stk, polykrom glaseret terracotta, inklusive Balzer Bock GDR.

Julemand med snusdåse, stemplet Balzer Bock Gräfenroda DDR. Højde 36,5 cm.
Julemanden ved skorstenen. Mærket W Germany 60. Højde 16 cm.

Mindre brugsspor og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre brugsspor og mærker.

Antal besøg: 3.618