PETER DAHL. Dansende par, farvelitografi, signeret.

4142076. PETER DAHL. Dansende par, farvelitografi, signeret.

106/375, blad ca 57x40, ramme ca 86x70 cm.

Ramad.

Kunstner/designer

Peter Dahl (1934–2019)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramad.

Kunstner/designer

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besøg: 247