VERNER PANTON. EN VERNER PANTON STOL.

414106. VERNER PANTON. EN VERNER PANTON STOL.

Design: Verner Panton fra 1967 Hermann Miller Fehlbaum produktion fra 1971 lilla polystyren sædehøjde ca. 43 cm højde ca. 83 cm.

Normale brugsspor. Der er brugsridser samt en lille misfarvning fra fremstilling i plastikken.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.390