SIDEBORD, 1940'erne.

SIDEBORD, 1940'erne.
414094. SIDEBORD, 1940'erne.

Indretning med hylder og skuffer. Længde 186 cm Bredde 47 cm H 117 cm.

Brugsslitage. Der opstår ridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!
414094. SIDEBORD, 1940'erne.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 976