Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
RA Auktionsverket Norrköping
Sølv & Metal
Tin, messing og kobber
BORD BORD, forgyldt messing. 1800-tallet.
414071. BORD BORD, forgyldt messing. 1800-tallet.
Højde 43 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde 43 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
RA Auktionsverket Norrköping
Antal besøg:
1.127