EDVARD ANDERSSON. „Torso“.

EDVARD ANDERSSON. „Torso“.
4140300. EDVARD ANDERSSON. „Torso“.

Olie på panel, 35 x 22 cm, inklusive ramme 46 x 34,5 cm. Signeret Edvard Andersson, a tergo „Till Po-jälpen“ 1950'erne.

HERKOMST:
Fra kunstnerens ejendom.

Ingen bemærkninger.

Hvis du har spørgsmål, bedes du kontakte jonas.malmberg@auktionsverket.com.

Tema

Edvard Andersson - a modern colour explosion: Part III

Få foretaget en gratis vurdering!

HERKOMST:
Fra kunstnerens ejendom.

Ingen bemærkninger.

Tema

Antal besøg: 802