SPEJL med KONSOLSBORD, rokokostil, Nyköping 1960.

413970. SPEJL med KONSOLSBORD, rokokostil, Nyköping 1960.

Forgyldt. Spejl, facetslebet glas, ca. 145x53 cm.
Konsolbord med stenplade, længde ca. 65, bredde 24, højde 63 cm.

Brugsslitage. Konsolbord med skader på indretning og forgyldning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 866