413939. SERVICEDELE, 59 dele, porcelæn, "Feston", Bohemia Tjekkoslovakiet, 20. århundrede.
12 tallerkener, diameter 25 cm 12 dybe tallerkener 25,5 12 tallerkener, 17,5 12 tallerkener, 21,5 6 serveringsfade 25,5 - 38,5 cm 1 gulerod, 25,5 1 gulerod 22,5 cm Kande, højde 18 cm højde cm 20, højde ca. , længde ca 33 cm.
Brugsslitage, let slidt gulddekoration.