SPEJL sekretær.

SPEJL sekretær.
413876. SPEJL sekretær.

Påbygningssekretær - ca. 1910, mørkbejdset, spejl i fæstet med 2 søjler, skuffe og rum med hylde, udtræksbræt (76x51cm) med brugsspor, ellers god stand, nøgle mangler, HxBxD: ca. 153x100x66 cm.

aldersrelateret, lette tegn på slid.

Få foretaget en gratis vurdering!
413876. SPEJL sekretær.

Antal besøg: 1.891