LOMMEUR, Doxa, med bevægende erotisk scene, 20. århundrede.

413851. LOMMEUR, Doxa, med bevægende erotisk scene, 20. århundrede.

Urkasse og urværk stemplet DOXA.
Total højde 7 cm.

Brugsslitage, virker ved katalogisering, ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Total højde 7 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 4.392