LARS LERIN. „Duer“.

LARS LERIN. „Duer“.
4137146. LARS LERIN. „Duer“.

Olie på lærred, 22 x 14, karmmål 24,5 x 16 cm. Signeret og dateret -81. Også signeret a tergo.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Lars Lerin (Født 1954)

Tema

Eclectic & Decorative

Få foretaget en gratis vurdering!
4137146. LARS LERIN. „Duer“.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Lars Lerin (Født 1954)

Tema

Eclectic & Decorative

Antal besøg: 1.933