Kommode, Gustaviansk, omkring 1800.

413665. Kommode, Gustaviansk, omkring 1800.

Længde 94 bredde 49 højde 80.
Fyrretræ, spidse ben.

Lås mangler, revner ridser stødmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 94 bredde 49 højde 80.
Fyrretræ, spidse ben.

Antal besøg: 931