LYSSTAKE, et par, blandet stil, messing, midten af det 20. århundrede.

413618. LYSSTAKE, et par, blandet stil, messing, midten af det 20. århundrede.

Højde 24 cm.

Brugsslitage.
CPR-nummer markeret nedenunder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 24 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 508