Prøve af månen, slutningen af det 19. århundrede.

41353. Prøve af månen, slutningen af det 19. århundrede.

Kop grønt glas. Kæder og messingophæng. Indret med blomster, fugle og insekter i relief. Højde ca 46 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.096