Kaffeskeer 6 stk, rokokomodel, monogram HR, stemplet med svenske stempler, længde 14,5 cm.
Kaffeskeer 2 stk, med svenske stempler, længde 14,5 cm Kaffeskeer 2 stk, med danske stempler.
Kompotske med gennemboret formstøbt hank, svenske stempler, længde 18 cm.
Hukommelsesskeer 2 stk, frugtkniv, slev og kaffeske, sølv.
Samlet sølvvægt 393 gram.
Brugsslitage, graveringer, slev med buler.