TASKE, læder, midten af det 20. århundrede.

413432. TASKE, læder, midten af det 20. århundrede.

Længde 45 cm. Bredde 17 cm. Højde 34 cm.

Brugsslitage, mærker forekommer. Pletter på indersiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 391