OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred.

4133772. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred.

Landskab i det indre hav. Signeret og dateret -36. 32x47 cm. Samlede dimensioner 43x58 cm.

Crackelyr.

Få foretaget en gratis vurdering!

Crackelyr.

Adresse

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
012
Antal besøg: 174