DAVID JENSEN. Olie på lærred.

DAVID JENSEN. Olie på lærred.
4133699. DAVID JENSEN. Olie på lærred.

Landskab. Signeret og tergo dateret 1921
26x36 cm. Samlede dimensioner 35x45 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre overfladeslid.

Adresse

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
012
Antal besøg: 210