ADVENTSLYSESTAGER, 2 stk. 1900-tal.

4133659. ADVENTSLYSESTAGER, 2 stk. 1900-tal.

Højde ca. 30-35 cm.

Strækmærker i lysestager. Brugsslitage.

Tema

A Collector's Estate Part 14: Christmas

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 30-35 cm.

Tema

Antal besøg: 217