MARIE CHALOTTE olie på lærred, signeret.

4133050. MARIE CHALOTTE olie på lærred, signeret.

Vinterspil.
Lærred dimensioner 50x61 cm.
Rammemål 68x80 cm.

Ramme med mindre ridsmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vinterspil.
Lærred dimensioner 50x61 cm.
Rammemål 68x80 cm.

Ramme med mindre ridsmærker.

Antal besøg: 234