ANTONI TÀPIES. EFTER. „M, øjne og kryds“.

4132873. ANTONI TÀPIES. EFTER. „M, øjne og kryds“.

Litografisk reproduktion
Signeret på plade og nummereret O242/1000. Udgivet af Ediciones Polígrafa i 1999. Vedhæft udgavecertifikat.
31 x 44 cm.

Ræve. Det er ikke blevet undersøgt uden en ramme. Træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografisk reproduktion
31 x 44 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 405