Uidentificeret kunstner, læsende kvinde.

4130933. Uidentificeret kunstner, læsende kvinde.

Olie på lærred, signeret og dateret -77.

61 x 46 cm.

Rammemål: 64 x 50 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

61 x 46 cm.

Rammemål: 64 x 50 cm.

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 277