BENGT OLSON. Abstrakt komposition, olie på lærred, signeret.

4130467. BENGT OLSON. Abstrakt komposition, olie på lærred, signeret.

Billedmål ca. 27 x 22 cm
Mål inkl. ramme ca. 31 x 26 cm.

Almindelig overfladeslid.

Kunstner/designer

Bengt Olson (Født 1930)

Tema

Bengt Olson

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål ca. 27 x 22 cm

Almindelig overfladeslid.

Kunstner/designer

Bengt Olson (Født 1930)

Tema

Bengt Olson

Antal besøg: 612