GUSTAF CARLEMAN. Olie på Panel, signeret.

413043. GUSTAF CARLEMAN. Olie på Panel, signeret.

Barn med egern i skov, ca. 45x37 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.590