POUL CADOVIUS. Hylde, Royal system, teak, til Cado.

4130123. POUL CADOVIUS. Hylde, Royal system, teak, til Cado.

Bestående af:
Vægplade, mål 224x80 cm
Skab med foldedør, mål 38x80 cm, højde 42,5 cm
3 hylder, mål 38x80 cm (en 30x80 cm).

Brugsslitage, mindre skader, ridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Bestående af:
Vægplade, mål 224x80 cm

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 371