HYLDE med DISPLAY, træ, Nordiska Kompaniet, anden halvdel af det 20. århundrede.

412970. HYLDE med DISPLAY, træ, Nordiska Kompaniet, anden halvdel af det 20. århundrede.

Vitrinedel med to låger med slebet glaspaneler og overskuffe. To underliggende hylder. Plade mærket AB Nordiska Kompaniet 0320-291106.
Længde 75 cm.
Bredde 38 cm.
Højde 114,5 cm.

Brugsslitage, ridser, enkelte steder lettere solbleget.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 75 cm.
Bredde 38 cm.
Højde 114,5 cm.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.391