ARMBÅNDSUR, Daniel Perret, Incabloc, Schweiz.

4128859. ARMBÅNDSUR, Daniel Perret, Incabloc, Schweiz.

17 Rubs
145 54
Urskivediameter 32 mm.

Brugsslitage, ridser glas, bearbejdet på katalogiseringstidspunktet. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

17 Rubs
145 54
Urskivediameter 32 mm.

Antal besøg: 421