TAYLOR, „150e“, 12 streng akustisk guitar med pickup.

4128112. TAYLOR, „150e“, 12 streng akustisk guitar med pickup.

Hardcase medfølger.
Serienummer 2110187051.

Proveniens: Musikeren og samleren Thomas Sandberg, Lerbäck.

Brugsslitage.

Tema

A Collection of Guitars

Få foretaget en gratis vurdering!

Hardcase medfølger.
Serienummer 2110187051.

Brugsslitage.

Tema

A Collection of Guitars

Antal besøg: 578