HARLEY BENTON, elektrisk guitar.

4127766. HARLEY BENTON, elektrisk guitar.

Softcase medfølger.

Proveniens: Musikeren og samleren Thomas Sandberg, Lerbäck.

Brugsslitage.

Tema

A Collection of Guitars

Få foretaget en gratis vurdering!

Softcase medfølger.

Brugsslitage.

Tema

A Collection of Guitars

Antal besøg: 391