PINNS SOFA, træ, art nouveau, 20. århundrede.

412776. PINNS SOFA, træ, art nouveau, 20. århundrede.

Træsofa med polstret sæde og ryglæn Længde 125, ryghøjde 90, sædehøjde 47 cm.

Misfarvning, ridser, stof med pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.140