IBANEZ, „Kunstner“, Banjo, Japan.

4127683. IBANEZ, „Kunstner“, Banjo, Japan.

Hardcase medfølger.

Proveniens: Musikeren og samleren Thomas Sandberg, Lerbäck.

Brugsslitage, pletter.

Tema

A Collection of Guitars

Få foretaget en gratis vurdering!

Hardcase medfølger.

Brugsslitage, pletter.

Tema

A Collection of Guitars

Antal besøg: 495