ANDRE LANSKOY. Farvelitografi.

4127669. ANDRE LANSKOY. Farvelitografi.

Abstrakt sammensætning. Signeret og nummereret XXXIII/L. 68x44 cm. Samlede dimensioner 94,5x66 cm.

Mindre overfladeslid. Uramad.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre overfladeslid. Uramad.

Antal besøg: 159