ROLAND, „EC-10 EL“ Cajon.

ROLAND, „EC-10 EL“ Cajon.
4127434. ROLAND, „EC-10 EL“ Cajon.

Softcase medfølger. ,
Højde 50 cm.

Proveniens: Musikeren og samleren Thomas Sandberg, Lerbäck.

Mindre slitage.

Tema

A Collection of Guitars

Få foretaget en gratis vurdering!

Softcase medfølger. ,
Højde 50 cm.

Mindre slitage.

Tema

A Collection of Guitars

Antal besøg: 448