STRATOCASTER, squier, elektrisk guitar, Indonesien.

4127377. STRATOCASTER, squier, elektrisk guitar, Indonesien.

Hardcase, strenge, justeringsværktøj og tuner inkluderet.

Proveniens: Musikeren og samleren Thomas Sandberg, Lerbäck.

Brugsslitage.

Tema

A Collection of Guitars

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Tema

A Collection of Guitars

Antal besøg: 656