SPEJLLAMPE, 1700-/20. årh.

SPEJLLAMPE, 1700-/20. årh.
4126857. SPEJLLAMPE, 1700-/20. årh.

Bronzeret pastellage og træ.
Med holder til to lette arme nedenunder.
Ca. 68x37cm.

Slid, revner. Mangler lette arme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bronzeret pastellage og træ.
Ca. 68x37cm.

Antal besøg: 136